Kto to robi?

Marcin Chydziński

circ_chydzinskiDzięki ukończeniu pedagogiki podchodzę do procesów szkoleniowych przede wszystkim od strony metodologicznej. Studia scenariuszowe w PWSFTiTV w Łodzi nauczyły mnie przekuwać wyobraźnię i kreatywność w konkret, a Szkoła Coachów w Akademii TROP ugruntowała mój warsztat trenerski.

Szkolenia i coachingi prowadzę od ponad 10 lat. Spędziłem ponad 3000 godzin na sali trenerskiej, z czego ponad 100 za granicą (Szwecja, Włochy, Francja, Wlk. Brytania, Słowenia, Estonia).

Największy wpływ miało dla mnie 7 lat spędzonych w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Nauczyłem się tam precyzji, naukowego podejścia, skupiania na faktach.

Odpowiadam za to, żebyś uzyskał trwały efekt w realnym życiu, nie tylko na szkoleniu.

Kontakt: Marcin.Chydzinski@laboratoriumrozwiazan.pl

Przemek Kujawiński

circ_kujawinskiZ wykształcenia jestem psychologiem pracy i organizacji. Po studiach spędziłem kilka lat w Hiszpanii, pracując w dziale HR dużej korporacji. Po powrocie do Polski zdobywałem doświadczenie, kierując działem rekrutacji i rozwoju w firmie średniej wielkości. W międzyczasie poszerzałem moje horyzonty w roli dziennikarza i spełniałem marzenia, pisząc książkę. Jeśli jednak miałbym wskazać jedną rzecz, która ukształtowała moje spojrzenie na pracę z ludźmi, to byłyby to podróże do ponad czterdziestu krajów. Dopiero tam miałem szansę, by przekonać się na własnej skórze, jak fascynującymi stworzeniami jesteśmy z naszymi emocjami, myślami i motywacjami i upewniłem się, że nic nie interesuje mnie bardziej niż człowiek.

Odpowiadam za to, żeby stworzyć ramy dla Twojego procesu i przyjrzeć się kolejnym jego etapom. Dzięki temu okazuje się, że rzeczy, które wydawały ci się odległe i nieosiągalne, można widzieć w zupełnie inny sposób.

Kontakt: Przemek.Kujawinski@laboratoriumrozwiazan.pl